Liepājas svētceļnieku koncerts Līvbērzē 9. janvārī

Neliela, bet labi organizēta cilvēku grupiņa 18 dienas, neatkarīgi no laika apstākļiem, ar krustu un karogu pa priekšu, iet 450 kilometrus. No Liepājas uz Aglonu. Ceļš viņus ved arī caur Jelgavas novadu.

Kas viņi ir? Sportisti? Fanātiķi? Svētie?

Atbilde dziesmās un bildēs. Priecāsimies jūs redzēt! Sestdien, 2015. gada 9. janvārī, 18.30, Līvbērzes kultūras namā.

Ieeja brīva.

Svētceļojums no Liepājas uz Aglonu jūlijā-augustā notiek kopš 1991.gada, bet koncerts, kurā svētceļnieki pastāsta par savu pieredzi, rāda fotogrāfijas un dzied svētceļojuma dziesmas, pirmo reizi notika 2010.gada 10.janvārī Liepājas muzejā.

Šādu koncertu tradīcija sākās, jo svētceļnieki vēlējās iepazīstināt citus cilvēkus ar svētceļojumu. Pasākumā viņi pastāsta dziesmās un parāda fotogrāfijās, kas svētceļojuma laikā notiek, kāpēc tas notiek un ko tas dod.

Sākotnēji koncertus svētceļnieki rīkoja vietās, caur kurām vijās viņu ceļš - Liepājā, Grobiņā, Gaviezē, Aucē un citur, tomēr svētceļojums nav tikai ceļš telpā. Tas ir arī garīgs piedzīvojums un pārdzīvojums, kurā, tāpat kā ceļā uz Aglonu, ir dažādi līkloči. Tāpēc Liepājas svētceļnieki ar koncertiem ir bijuši arī Alsungā, Rīgā un Jelgavā.

Ieeja koncertā ir bez maksas. Pēc koncerta plānota patērzēšana pie tējas, tāpēc pasākuma apmeklētāji līdzi var paņemt nelielu groziņu.

Dažas publikācijas par pasākumu no iepriekšējiem gadiem:
kbvestnesis.lv, rekurzeme.diena.lv, irliepaja.lv, katedrale.lv, liepajniekiem.lv,
youtube.com/watch?v=kky8eMK6aOA,
youtube.com/watch?v=TKutyM36a7o.

Edgars Svētiņš

Draudzes paziņojumi

Draudzes koris turpina uzņemt jaunus dalībniekus. Mēģinājumi notiek ceturtdienās 19:00 kora telpā (katedrālē) un svētdienās 10:00 pirms Sv.Mises. Nāc un pievienojies mums!
26189762 (Vita)
vitazakse@inbox.lv

Svētceļojumi 2018

  • 10. - 18. aprīlis - uz Svēto Zemi. Grupu pavadīs priesteri.
  • 18. - 23. jūnijs - Svētceļojums uz Lurdu. Lidojums Rīga-Londona-Lurda. Dzīvošana viesnīcā ar brokastīm un vakariņām. Grupu pavada priesteris. Svētceļojuma cena: 650 EUR.
  • 23. - 31. oktobris - Svētceļojums uz Svēto Zemi. Grupu pavadīs priesteri.

Pieteikties svētceļojumiem pa tālr.:29524763 (Ināra), kā arī internetā: http://www.shalomisrael.lv