Kalpojošie priesteri

Bīskaps
Edvards Pavlovskis
Dzimis: 22.08.1950.;
Ordinēts: 25.05.1975.;
Konsekrēts: 10.09.2011.
Tel./Fax.: 630 21 550

Bīskaps
Antons Justs emeritus
Dzimis: 22.11.1931.;
Ordinēts: 11.07.1960.;
Konsekrēts: 06.01.1996.
Tel./Fax.: 630 29 702

Dekāns
Staņislavs Mukāns, kūrijas kanclers
Dzimis: 13.02.1933.;
Ordinēts: 10.05.1959.
Tel./Fax.: 630 29 702

Vikārs
Jurijs Gorbačevskis
Dzimis: 23.04.1983.;
Ordinēts: 9.06.2012.
Mob. tel.: 27161137 (tele2);
25420014 (Bite)