Marijas skola aicina uz pavasara sesiju 26. aprīlī

Ja vēlies vairāk iepazīt Dievu un uzzināt par kristīgu dzīvi, 
Ja vēlies piedzīvot reālas, dzīvas attiecības ar Dievu un izjust augļus, ko šādas attiecības dod,
Ja vēlies no jauna satikt Dievu un būt kopā ar Viņu, tad
aicinām uz Marijas Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skolas pavasara sesiju no 26. – 28. aprīlim, Jelgavas Katoļu draudzes namā Akadēmijas ielā 14 (Baltajā mājā).

Programmā: lekcijas, meditācijas, lūgšanu vakari, Svētās Mises, aizlūgšanas, sadraudzība ar kristiešiem un sarunas ar priesteriem.

Aicinām piedalīties ar visu ģimeni, bērni mācību laikā tiks pieskatīti. Vajadzības gadījumā tiks nodrošināts tulkojums krievu valodā.

Lūdzam pieteikties līdz 24. aprīlim pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 26791896 (Vladimirs).

Dalība skolā ir par ziedojumiem, vēlamais ziedojums  - no 10 – 25 eiro. Ja finanses ir šķērslis dalībai skolas sesijā, lūdzam sazināties ar pr. Arni Maziļevski pa tālr. 29397048.

Pieteikumā lūgums norādīt:

  • vārdu, uzvārdu;
  • vai nepieciešams pieskatīt bērnus (lūdzam norādīt bērnu vecumu);
  • vai nepieciešama nakšņošanas iespēja;
  • vai nepieciešams tulkojums krievu valodā.

Gaidīsim jūs uz pavasara sesiju!
Uz tikšanos!

Draudzes paziņojumi

Svētdienas skola

Draudzes koris turpina uzņemt jaunus dalībniekus. Mēģinājumi notiek ceturtdienās 19:00 kora telpā (katedrālē) un svētdienās 10:00 pirms Sv. Mises. Nāc un pievienojies mums!

26189762 (Vita)
vitazakse@inbox.lv

Kapusvētki 2019. gadā

28. jūl Kalnciema kapos 14:00
11. aug Līvbērzes k./b-cā 14:00
18. aug Sesavas kapos 16:00

Pilns saraksts

Kapsētās tiks svinēta Svētā Mise par mirušajiem. Ja jūsu piederīgie atdusas kādā citā no Jelgavas novada kapsētām, tad personīgi ielūdziet priesteri palūgties pie jūsu piederīgo atdusas vietas un pasvētīt kapa pieminekli, ja tāds ir uzstādīts.

Svētceļojumi 2019

  • 16. -21. septembris - uz Lurdu (ar lidmašīnu). Lidojums Rīga-Londona-Lurda. Transferts uz viesnīcu. Dzīvošana viesnīcā ar brokastīm un vakariņām. Grupu pavadīs priesteris. Svētceļojuma cena: 750 EUR.
  • 02. - 10. novembris - uz Svēto Zemi. Grupu pavadīs priesteris. Svētceļojuma cena: 950 EUR.

Pieteikties svētceļojumiem pa tālr.:29524763 (Ināra), kā arī internetā: http://www.shalomisrael.lv