Tiek atvērta Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skola

Ar prieku informējam, ka 2018. gadā Jelgavā atveras Svētās Marijas no Nācaretes, Baznīcas Mātes, Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skolas filiāle un 2018. gadā 26.-28. janvārī aicina uz 1. sesiju Jelgavas Katoļu draudzes namā Akadēmijas ielā 14 (Baltajā mājā).

Skolas mērķis ir palīdzēt kristiešiem augt ticībā, sagatavoties Evaņģēlija vēsts nešanai citiem draudzēs, lūgšanu grupās un kopienās. Skola sniedz iespēju personiski iepazīt dzīvo Dievu, studēt Bībeli, piedalīties pielūgsmē, kā arī gūt jaunus draugus un veidot kontaktus ar citu draudžu, kopienu un valstu kristiešiem.

Skolā tiek pasniegta Katoliskās Baznīcas mācība, taču tā ir atvērta visu konfesiju kristiešiem. Skolu var apmeklēt ikviens bez vecuma ierobežojuma. Katru skolas mācību gadu veido četras sesijas. Rudens, ziemas un pavasara sesijas notiek nedēļas nogalēs. Vasaras sesija ilgst 1-2 nedēļas.

Skolas 1. sesijai Jelgavā lūdzam pieteikties pa epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālruni 29284853 (Ilze), 26450388 (Nelda) līdz 24.01.2018.
Dalība skolā ir par ziedojumiem. Pieteikumā lūgums norādīt:
1) vārdu, uzvārdu, vecumu
2) vai nepieciešams pieskatīt bērnus (lūdzam norādīt bērnu vecumu)
3) vai nepieciešama nakšņošanas iespēja (līdzi ņemot guļammaisu un matraci)

Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skola tika izveidota Ukrainā, šobrīd skolai ir vairāk kā 40 filiāles, kas darbojas arī Latvijā, Lietuvā, Polijā, Čehijā, Austrijā, Vācijā, Anglijā, Krievijā, Baltkrievijā, Izraēlā, Kazahstānā un ASV. Šogad plānots atklāt filiāles arī Igaunijā un Skandināvijā. Skola uzsākusi darbu Latvijā 2011. gada februārī, šobrīd tai ir filiāles Rīgā, Daugavpilī, Ilūkstē, Balvos un Bauskā. Skolas uzsākšanai Latvijā svētību ir devis Latvijas Romas katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs, savukārt filiālei Jelgavā - Jelgavas diacēzes bīskaps Edvards Pavlovskis.

Draudzes paziņojumi

Bērnu rekolekcijas 17. martā

Žēlsirdības vakars 23. martā

ALFA kurss sākās 21. februārī.

Draudzes koris turpina uzņemt jaunus dalībniekus. Mēģinājumi notiek ceturtdienās 19:00 kora telpā (katedrālē) un svētdienās 10:00 pirms Sv.Mises. Nāc un pievienojies mums!
26189762 (Vita)
vitazakse@inbox.lv