Konkurss bērniem un jauniešiem "Dievs ir žēlsirdīgs"

Rīgas Augstākā reliģijas zinātņu institūta Katehēzes metodiskais centrs sadarbībā ar Latvijas kristīgo skolotāju asociāciju izsludina konkursu "Dievs ir žēlsirdīgs" katoļu un citu kristīgo draudžu jaunajai paaudzei.

Konkursa mērķis ir aicināt bērnus un jauniešus ievērot un atspoguļot ikdienā sastopamus žēlsirdības darbus, ko mēs un mūsu tuvākie veicam Dieva labsirdības iedvesmoti.

Konkursā var piedalīties Romas katoļu draudzei un citām kristīgām draudzēm piederoši bērni un jaunieši vai tādi, kas gatavojas par tādiem kļūt. Konkurss ir izsludināts divos vecumposmos:

  • 1. grupā ir bērni no 7 līdz 12 gadiem, kuru uzdevums ir, strādājot grupā vai individuāli, veidot zīmējumu aplikāciju, kurā tiktu parādīts kāds žēlsirdības darbs (vēlamais izmērs ir A3, jebkādā tehnikā). Attēlam jāpievieno nosaukums un apraksts (3-5 teikumi).
  • 2. grupā ir bērni un jaunieši no 12-16 gadiem, un viņu uzdevums ir iemūžināt žēlsirdības darbu fotogrāfijā. Arī fotogrāfiju iesniedzot, tai jāpievieno nosaukums un apraksts (3-5 teikumi). Fotogrāfiju izmēri 15x21 cm vai 20x30.

Darbi tiks vērtēti dažādās nominācijās.

Konkursam jāpiesakās līdz 22. februārim, nosūtot pieteikumu, kurā norādīta draudze un plānoto iesniedzamo darbu veids. Vienas draudzes ietvaros vēlams iesniegt ne vairāk kā 3 darbus katrā vecumposmā.

Darbi ir jāiesniedz līdz 2016. gada 5. aprīlim.

Papildus informāciju var saņemt, zvanot Lolitai Ērglei 29527064, vai Ilzei Seržānei 27831364, vai sūtot jautājumus elektroniski uz e-adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Konkursa nolikums ir publicēts www.rarzi.lv un www.katolis.lv.

Draudzes paziņojumi

ALFA kurss sāksies 25. oktobrī.

Draudzes koris uzņem jaunus dalībniekus. Mēģinājumi notiek ceturtdienās 19:00 kora telpā (katedrālē) un svētdienās 10:00 pirms Sv.Mises. Nāc un pievienojies mums!
26189762 (Vita)
vitazakse@inbox.lv